pelleve_zima_TimeClinicZimowa aura, śnieg, wiatr i mróz nie sprzyjają skórze, która pod wpływem niekorzystnych warunków staje się wiotka, zaczerwieniona i traci swoją jędrność. Warto więc pomyśleć o intensywnej regeneracji – liftingu, który poprawi owal twarzy i strukturę skóry także w głębszych jej warstwach. Pellevé to idealny zabieg na twarz zimą – działa ujędrniająco poprzez wykorzystanie ciepła fal radiowych.

Jeśli marzy Ci się zobaczyć tej zimy w lustrze swoją młodszą, wypoczętą twarz, skorzystaj z zabiegu Pellevé. Nie jest on zarezerwowany dla celebrytek i gwiazd. Każda kobieta może z niego skorzystać, będąc pewną, że wykonany w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej i przeszkolony personel, będzie zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.
Pellevé jest zabiegiem nieinwazyjnym.

Jednym z najnowocześniejszych zabiegów ujędrniających skórę. – Mówi Dr n. med. Cezary Pszenny z Kliniki Time Clinic. – Wykorzystuje on energię o częstotliwości fal radiowych, która podgrzewa głębokie warstwy skóry. Towarzyszy temu odczucie gorąca w okolicy poddawanej zabiegowi. Dla zrównoważenia temperatur stosowany jest żel Cool-Gel, chłodzący i uspokajający. Fibroblasty (komórki skóry) pod wpływem tak silnego bodźca jakim jest rozgrzanie falami radiowymi, zaczynają produkować dużą ilość kolagenu. Proces całej regeneracji trwa około dwóch miesięcy, a jego efekty utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne. Nie zostawia on widocznych śladów, prócz minimalnego zaczerwienienia, utrzymującego się do kilku godzin. Pellevé to jeden z tych niewielu cudownych zabiegów, które mimo swojego silnego, skutecznego działania odmładzającego, pozwalają od razu powrócić do codziennych zajęć.

pelleve_efekty_timeClinic
Zastosowanie Pellevé:
•poprawa napięcia skóry twarzy i szyi (efekt wygładzenia i odmłodzenia)
•Lifting okolic oczu (efekt uniesienia brwi, podniesienia powiek)
•redukcja zmarszczek (kurzych łapek, zmarszczek palacza, lwiej bruzdy, bruzd wargowo-nosowych, poprzecznych zmarszczek na czole)
•zagęszczenie skóry
•znaczna poprawa owalu twarzy
•podniesienie obwisłego podbródka i opadających policzków
•likwidacja luźnej skóry w okolicach brzucha, nóg, ramion, kolan,
•pośladków, piersi (polecane kobietom po ciąży)
•ujędrnienie skóry ciała
Zabieg Pellevé otrzymał nagrodę Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013 w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej. W Klinice Time Clinic wykonywany jest od wielu lat przez najwyższej klasy specjalistów. Szczególnie polecamy łączyć go z innymi metodami odmładzającymi jak np. mezoterpią igłową oraz innymi zabiegami silnie nawilżającymi np. Meso T8 czy Hydrofacial. Setki naszych zadowolonych pacjentek skorzystało już z tej innowacyjnej metody odmładzania.