Zmneysłowe, gładkie usta, nawilżone i uwydatnione, które nawet bez pomadki są pełne i wyraziste – to pragnienie wielu kobiet. Wystarczy 15 minut, by je mieć dzięki NEAUVIA ORGANIC. Ich wygląd w bezpieczny sposób, stanie się bardziej jędrny i ponętny, a kształt uwydatniony.

Naturalność i bezpieczeństwo to stale utrzymujący się dobry trend w medycynie estetycznej. Kobiety coraz częściej zwracają uwagę na organiczność produktów poprawiających urodę, stawiają na uwypuklenie jej atutów przy minimalnej ingerencji. Dbają o twarz, cerę, która powinna być gładka i elastyczna, i pragną, aby dotyczyło to również ust. Dostępne na rynku produkty z kwasem hialuronowym są ukierunkowane w głównej mierze na powiększenie ich objętości. Takie działanie mają obydwa nowe produkty: NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY oraz INTENSE LIPS. Pacjentka kliniki medycyny estetycznej samodzielnie wybiera produkt, a tym samym efekt jaki chce uzyskać. NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY, powoduje, że jakość skóry ust i jej nawilżenie jest zdecydowanie lepsze. NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS wypełnia oraz uwydatnia kształt ust, uzupełnia ich objętość, dzięki temu uzyskujemy widoczną korektę, likwiduje asymetrię ust nadając atrakcyjny, pożądany wyraz twarzy.

nea

 

 

Głównym atutem preparatów NEAUVIA jest zastosowanie polimeru PEG. To znany na rynku farmaceutycznym preparat, pozyskiwany organicznie, nietoksyczny, redukujący immunogenność substancji, do której zostanie dodany. Jego wysoką skuteczność potwierdza możliwość tworzenia kowalencyjnych wiązań. Ma postać biokompatybilnego żelu o strukturze zbliżonej do naturalnej tkanki ludzkiej. Pacjentki pragnące delikatnego naturalnego efektu zwykle wybierają NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY. To wyjątkowo plastyczny produkt. Dodatek dwóch aminokwasów glicyny i l-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany estetyczny efekt jest długotrwały, utrzymuje nawilżenie w czerwieni warg, a tym samym subtelnie modeluje. Jeśli pragniemy powiększenia warg lepszym wyborem jest drugi produkt – NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS. To usieciowany, czysty kwas hialuronowy podawany w obszar ust, nie tylko je nawilża, ale widocznie zwiększa objętość, ujędrnia, stają się pełne i ponętne.

Zabieg przebiega w znieczuleniu dobieranym przez lekarza – krem lub zastrzyk. Trwa około 10-15 minut. Produkt zachowuje się bardzo plastycznie bezpośrednio po zaaplikowaniu. Zazwyczaj podczas jednej wizyty podaje się 1 ml produktu. Zależy to od oczekiwań pacjentki i rekomendacji lekarza.
Powiększenie, nawilżenie, trwałość i czerwień warg to NEAUVIA. „Przestałam być więźniem pomadki” – oto rekomendacja jednej z pacjentek Time Clinic.
Polecamy!