cyto2W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni dbają o cerę. Skóra twarzy, jej pielęgnacja i zabiegi z tym związane nie są zarezerwowane dla konkretnej płci. Dbamy o zdrowie, a co za tym idzie o zdrowie skóry, która czasem traci blask i świeżość. Wtedy z pomocą przychodzi mezoterapia i CYTOCARE S Line.

Mezoterapia jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na wstrzyknięciu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych, dobranych według potrzeb pacjenta. Pielęgnuje skórę przywracając jej świeży wygląd, wydłuża młodość. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się .

CYTOCARE S Line to niezwykle silna antyoksydacyjna i nawilżająca formuła, dająca skórze natychmiastowy efekt rozświetlenia, przywracająca naturalną równowagę fizjologiczną. Polecamy go szczególnie do zapobiegania i niwelowania drobnych linii i zmarszczek, do nawilżenia twarzy, szyi, grzbietów dłoni, odmładzania obszarów wrażliwych, takich jak okolice ust i oczodołu. Nieusieciowany kwas hialuronowy + Rejuvenating Complex CT50 poprawia elastyczność, chroni przed działaniem antyoksydantów, zagęszcza skórę, działa synergicznie zarówno w głębokich, jak i w powierzchownych warstwach skóry, co gwarantuje jej pełną i idealną rewitalizację. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie ma najwyższy potencjał nawadniający. Poziom nawiżenia skóry i poprawy jej blasku wzrasta do 98 %.

CYTOCARE S Line wysoką efektywność zawdzięcza swojej ekskluzywnej formule zgodnie z przeprowadzonym przez niezależne francuskie laboratorium badaniem in vitro. REVITACARE SARL to francuskie laboratorium założone w 2003 roku, specjalizujące się w badaniu i produkcji wyrobów medycznych bazujących na kwasie hialuronowym, wykorzystywanych w medycynie estetycznej w celu zapobiegania i korekcji starzenia się skóry oraz leczenia problemów z włosami.cyto
Niewątpliwą zaletą preparatu jest jego przeznaczenie dla wszystkich rodzajów skóry, niezależnie od wieku, dla kobiet i mężczyzn, którzy coraz częściej stają się pacjentami naszej kliniki. Mężczyźni zwykle są zaskoczeni efektem zabiegu, albowiem skóra w dotyku jest grubsza, jędrniejsza, nawilżona, a suchość i szorstkośc znika. Bez ingerencji w rysy twarzy, cera odzyskuje witalność. CYTOCARE S Line jest dobrze tolerowany. Aplikujemy go w średnie lub powierzchowne warstwy skóry twarzy, dekoltu lub grzbietów dłoni. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu – drobne linie stają się wypełnione, rozjaśniona, gęstsza skóra. Dla długotrwałych efektów intensywnej rewitalizacji zalecamy wykonanie 3 sesji co trzy tygodnie.

CYTOCARE S Line to więcej niż produkt anti-aging. To idealny zabieg dla wszystkich, którzy chcą w widoczny sposób poprawić wygląd skóry, bez pomocy lekarza chirurga.