Dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość artystyczną i kobiece ciepło. Nic w życiu nie jest dane raz na zawsze, a zwłaszcza uroda, trzeba jedynie poznać miejsce gdzie bije jej źródło, z pewnością jest to ten gabinet.

Agata Młynarska

Moje ulubione miejsce!!! Naturalnie, świeżo i z uśmiechem na twarzy. Tak wyglądam po wizycie w Time Clinic. Szczególnie polecam to miejsce!

Jolanta Fraszyńska

“Jesteś jak wino”… Bardzo lubię ten komplement. Ale żeby coraz starsze wino, stawało się jeszcze lepsze, trzeba o nie dbać. Tak samo jest ze skórą. Moja twarz to poniekąd moja praca. Dlatego powinna być świeża, odżywiona i nawilżona. Wiecie jak to sprawić…

Beata Tadla

Zwykle mężczyźni bywając w takich miejscach, boją się do tego przyznać. Pozwolę sobie nie tylko powiedzieć o tym głośno, ale także podziękować za ośmielającą i sympatyczną atmosferę. Polecam i zapraszam!

Andrzej Piaseczny

Jak to się zwykle pisze? Magiczne miejsce, albo czarodziejskie ręce, albo jakaś tam cudowna moc… Mogłabym napisac tak samo, ale mam lepszy pomysł.  Śpiewam piosenkę o koniku na biegunach. Pamietacie! – Konik, z drzewa koń na biegunach, zwykła zabawka mała huśtawka, a rozkołysze, rozbawi…”. Zabawek jest wiele, ale konik jest tą ulubioną.  Myślę, że to dobre porównanie. W Warszawie jest wiele miejsc proponujących podobne zabiegi, ale moje ulubione jest właśnie tu. Cieszę się, gdy tu przychodzę, a  po każdej wizycie bardziej lubię samą siebie.

Urszula

„Zawsze wyglądaj tak, jakbyś miała spotkać miłość swojego życia lub największego wroga.”
Coco Chanel
Dziękuje Time Clinic

Sonia  Bohosiewicz