Dążenie do ideału kobiecego piękna nie jest domeną naszej epoki. Od zawsze wizerunek pięknej kobiety inspirował największych twórców, malarzy, ale także same kobiety. One od zawsze chciały się podobać, być piękne, idealne! Przez wiele lat jednak – nawet najpiękniejsze zmagały się ze wstydliwymi problemami natury ginekologicznej, na które medycyna nie znała i nie szukała rozwiązań. Dzisiaj odpowiedzią jest MonaLisa Touch – zabiegi wykonywane laserem, które skutecznie poprawiają komfort życia kobiet na całym świeciMonaLisa Touch Time Clinice.

MonaLisa Touch jest przeznaczony do przeprowadzania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i dermatologii estetycznej. Przynosi rewelacyjne efekty w zakresie odmładzania narządów płciowych, w leczeniu nietrzymania moczu, w rewitalizacji i liftingu pochwy, w usuwaniu różnego rodzaju blizn i rozstępów oraz znamion, kłykci i brodawek. Jest szczególnie polecany do zabiegów w obszarze ginekologii:

Rewitalizacja pochwy i warg sromowych
Labioplastyka (plastyka warg sromowych)
Usuwanie brodawek i kłykcin
Wysiłkowe nietrzymanie moczu
Wybielanie sromu
Korekcja blizn po nacięciu krocza
Korekcja blizny po cesarskim cięciu

oraz w dermatologii:

Redukcja rozstępów
Redukcja blizn potrądzikowych
Usuwanie blizn pourazowych
Usuwanie blizn pooperacyjnych

Laser MonaLisa Touch to nowoczesne wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki różnym końcówkom może być wykorzystywane w kilku rodzajach zabiegów.To jedyna procedura potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi, w przeciwieństwie do wielu innych laserów obecnych na rynku. Zabiegi wykonywane przy jego pomocy są minimalnie inwazyjne i całkowicie bezpieczne. Dzięki zastosowaniu tzw. terapii punktowej (DOT Therapy) energia lasera w trakcie zabiegu jest skupiona na wybranych miejscach ścianek pochwy, działając tylko na kilka procent tkanki. W rezultacie proces regeneracji przebiega znacznie szybciej.

Jak wygląda zabieg przy użyciu lasera MonaLisa Touch?
W trakcie zabiegów ginekologicznych laser MonaLisa Touch jest wprowadzany do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego. Jej właściwości umożliwiają szybki przebieg zabiegu, a technologia urządzenia gwarantuje jego bezbolesność i bezpieczeństwo. Kolejną cechą wyróżniającą leczenie laserem MonaLisa Touc jest brak krwawienia – system wywołuje szybką koagulację tkanki (krzepnięcie).

Działanie lasera polega na odpowiednim modelowaniu ścianek pochwy oraz stymulowaniu regeneracji tkanki. W wyniku zabiegu zaczynają się namnażać nowe włókna kolagenowe, co przekłada się na wzmocnienie ścianek pochwy. Pacjentka spędza na fotelu ginekologicznym zazwyczaj kilka minut, następnie wraca do domu.

Zabiegi wykonane przy użyciu MonaLisa Touch wyróżnia nie tylko skuteczność, lecz także bardzo niska inwazyjność oraz krótki okres rekonwalescencji – często po opuszczeniu gabinetu pacjentka może powrócić do normalnej aktywności. Zabiegi powinny być wykonywane przez lekarzy z dużym doświadczeniem, którzy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu wykorzystywania lasera MonaLisa Touch i posiadają odpowiednie certyfikaty.

 

Kto może korzystać z zabiegu przy użyciu lasera MonaLisa Touch?
Z laseroterapii systemem MonaLisa Touch mogą korzystać wszystkie osoby w dobrym stanie zdrowia, bez względu na wiek. Do zabiegu kwalifikuje lekarz specjalista. Warunkiem przystąpienia do zabiegów ginekologicznych jest dobry wynik cytologii. Najczęściej decydują się na nie kobiety skarżące się na nietrzymanie moczu, po porodach, panie z dolegliwościami menopauzalnymi oraz po prostu kobiety niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych lub nieusatysfakcjonowane jakością życia seksualnego.

Wykonanie zabiegu MonaLisa Touch gwarantuje poprawę życia seksualnego i życia w ogóle. Takie jest właśnie rozwiązanie zagadki uśmiechu Mona Lisy…