W Time Clinic oferujemy wykonanie profesjonalnego makijażu na każdą okazję, dostosowanego do preferencji i wyobrażeń klientki oraz rysów jej twarzy; tak by wyglądała uroczo i olśniewająco przez długie godziny.

  • Makijaż podstawowy (baza na “co dzień”) – najbardziej uniwersalna wersja makijażu. Makijażysta starannie wymodeluje rysy twarzy i podkreśli to co w niej niepowtarzalne. Lekkość, dobrze dobrane kolory i dbałość o szczegóły. To dobry sposób na dobór nowego podkładu, wypróbowanie nowego koloru szminki, eyelinera. Świetna opcja na poprawienie sobie humoru, przygotowanie przed ważną prezentacją, czy spotkaniem.
  • Makijaż na czerwony dywan – makijaż specjalny. Jeżeli czeka Cię wyjątkowa okazja, błyski fleszy – chcesz wyglądać olśniewająco i seksownie to najlepsza opcja dla Ciebie. Wykreujemy makijaż, który doda Ci pewności siebie i sprawi, że zostaniesz zauważona i przyćmisz pozostałych gości swoim wdziękiem! Stosujemy sprawdzone techniki, których nie zdradzamy na stronie, chociaż “smokey eyes” to nasza specjalność. Nie zapomnij zabrać ze sobą kreacji w której zamierzasz wystąpić!
  • Makijaż ślubny – ten jedyny! Nie musi być nudny. Może warto wypróbować najnowsze trendy i propozycje z pokazów mody. Zapraszamy, bo w makijażu wszystko jest możliwe.
  • Indywidualna lekcja makijażu. Najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić. Czeka Cię dużo zabawy i miło spędzisz czas. Dobieramy kolory, konsystencje i ćwiczymy bez końca techniki. Nie zapomnij zabrać ze sobą kosmetyków, których używasz – zrobimy selekcję i wspólnie zdecydujemy co jest potrzebne, a co możesz oddać koleżankom. Twoja dorastająca córka bardzo lubi makijaż, ale wygląda trochę niepokojąco? Pomożemy także jej znaleźć styl i dobrać odpowiednie kolory z odrobiną szaleństwa!
  • Pakiet VIP. Jeżeli masz szczególne wymagania, planujesz sesję zdjęciową lub chcesz zorganizować spotkanie w gronie przyjaciółek z mini warsztatami z makijażu, lub pragniesz przewodnika i planujesz wybrać się na zakupy z profesjonalistą? Skontaktuj się z Time Clinic!