Nici Silhouette-Soft – długotrwały efekt odmłodzenia
Nici Silhouette – Soft™ to dwukierunkowe nici ze stożkami, które dzięki składnikom: kwasowi polimlekowemu i kwasowi glikolowemu, są w pełni bio-wchłanialne. To bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia, opracowany, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skórze w okolicy jarzmowej. Nici zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę.
Szczególnie polecamy użycie nici Slhouette – Soft w przypadku:

  • utraty jędrności skóry policzków i okolic żuchwy tzw. „chomiczki”
  • bruzdy nosowo-wargowe
  • zmarszczek mimicznych
  • opadających kącików ust
  • w celu korekty owalu twarzy

Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym trwa około 30 minut. Efekty Silhouette – Soft™ są widoczne natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia po upływie 1-2 dni po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy. Nici można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

Nici Silhouette_Soft™ produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).
Przeciwskazania: alergia i udowodniona reakcja negatywna na używane do zabiegu biomateriały.