Jeśli marzy Ci się zobaczyć  w lustrze swoją młodszą, wypoczętą twarz, skorzystaj z zabiegu Pellevé. To zabieg, który działa ujędrniająco, poprzez wykorzystanie ciepła fal radiowych. Nie jest on zarezerwowany dla celebrytek i gwiazd. Każda kobieta może z niego skorzystać, będąc pewną, że wykonany w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej i przeszkolony personel, będzie zarówno bezpieczny, jak i skuteczny.

Pellevé jest zabiegiem nieinwazyjnym. Jednym z najnowocześniejszych zabiegów ujędrniających skórę. Wykorzystuje on energię o częstotliwości fal radiowych, która podgrzewa głębokie warstwy skóry. Towarzyszy temu odczucie gorąca w okolicy poddawanej zabiegowi. Dla zrównoważenia temperatur stosowany jest żel Cool-Gel, chłodzący i uspokajający. Fibroblasty (komórki skóry) pod wpływem tak silnego bodźca jakim jest rozgrzanie falami radiowymi, zaczynają produkować dużą ilość kolagenu. Proces całej regeneracji trwa około dwóch miesięcy, a jego efekty utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu nie występują żadne skutki uboczne. Nie zostawia on widocznych śladów, prócz minimalnego zaczerwienienia, utrzymującego się do kilku godzin. Pellevé to jeden z tych niewielu cudownych zabiegów, które mimo swojego silnego, skutecznego działania odmładzającego, pozwalają od razu powrócić do codziennych zajęć.

Zastosowanie Pellevé:

• Poprawa napięcia skóry twarzy i szyi (efekt wygładzenia i odmłodzenia)
• Lifting okolic oczu (efekt uniesienia brwi, podniesienia powiek)
• Redukcja zmarszczek (kurzych łapek, zmarszczek palacza, lwiej bruzdy, bruzd wargowo-nosowych, poprzecznych zmarszczek na czole)
• Zagęszczenie skóry
• Znaczna poprawa owalu twarzy
• Podniesienie obwisłego podbródka i opadających policzków
• Likwidacja luźnej skóry w okolicach brzucha, nóg, ramion, kolan, pośladków, piersi (polecane kobietom po ciąży)
• Ujędrnienie skóry ciała

Zabieg Pellevé otrzymał nagrodę Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2013 w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej. W Klinice Time Clinic wykonywany jest od wielu lat przez najwyższej klasy specjalistów. Szczególnie polecamy łączyć go z innymi metodami odmładzającymi jak np. mezoterpią igłową oraz innymi zabiegami silnie nawilżającymi np. Meso T8 czy Hydrofacial. Setki naszych zadowolonych pacjentek skorzystało już z tej innowacyjnej metody odmładzania.