Peeling fotodynamiczny jest połączeniem peelingu z zabiegiem laserowym najnowszej generacji VPL. Wszys­tkie komórki zaw­ier­ają fotore­cep­tory, które w sposób nat­u­ralny absorbują światło. To sty­mu­luje pro­cesy fizjo­log­iczne komórek. Lecze­nie światłem, zwane również fototerapią, w połącze­niu z sub­stanc­jami zawartymi w peelingu przyspieszają i pobudzają nat­u­ralny pro­ces metab­o­lizmu komórkowego. Po zastosowaniu peelingu fotodynamicznego skóra jest odczuwal­nie gład­sza, miękka, a jej  koloryt widocznie wyrów­nany, zmarszczki spłycone. W Time Clinic stosujemy kilka rodzajów peelingu fotodynamicznego:

  • Redpeel (na twarz i szyję) – poprawia elastyczność skóry, wzmacnia i łagodzi rumień, leczy i odmładza fakturę skóry, zagęszcza ją; na wszystkie rodzaje skóry, szczególnie dla naczynkowej, ale także cienkiej, delikatnej, 
z trądzikiem różowatym, reaktywnej i ze skłonnością 
do uczuleń; mozna sotosować przez cały rok w częstotliwości 3-4 sesje w odstępie 10-u dni. Po zabiegu może wystąpić lekki rumień.
  • BIOpeel Red (na twarz i szyję) – spłyca zmarszczki, wyraźnie odmładza, zapobiega zwiotczeniu skóry, odbudowuje jej strukturę; zabieg idealny dla skóry normalnej do grubej; może być wykonywany przez cały rok, jednak latem 1 tydzień po zabiegu należy się chronić przed słońcem. Zalecamy 3-4 sesje w odstępie 10-u dni. Po zabiegu może wystąpić jednolity rumień, utrzymujący się do 48 godzin oraz lekkie łuszczenie.
  • 5-CR Chlorofilina – całkowicie przebudowuje skórę dając efekt podniesienia i liftingu, stymuluje metabolizm docelowych komórek, prowadząc do remodelingu tkanek 
i całkowitej odbudowy skóry.