Wampirzy lifting, to terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP – Plateled Rich Plasma), czyli preparatu pozyskiwanego własnej krwi pacjenta. Jest to głęboki zabieg regeneracyjny. Wymaga pobrania próbki krwi (8ml). Po odwirowaniu, do pozyskanego osocza lekarz dodaje specjalny odczynnik (trombinę lub chlorek wapnia), aktywujący płytki krwi do produkcji cytokin, które znów pobudzają produkcję komórek. Tak przygotowany preparat jest wprowadzany identyczną metodą, jak w przypadku mezoterapii lub wzdłuż zmarszczek – linowo. Peptydy zawarte w preparacie, działają pobudzająco na komórki skóry i powodują odnowę biologiczną jej tkanek.

Efekt to gładka skóra, odmłodzona i jędrna, a oprócz tego lepiej ukrwiona, wygładzona i łatwo gojąca się w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń. Warto dodać, że w wyniku terapii za pomocą osocza bogatopłytkowego tworzą się nowe naczynia krwionośne, dzięki czemu skóra staje się w pełni zrewitalizowana.

W Time Clinic „wampirzy lifting”, czyli osocze bogatopłytkowe, szczególnie zalecamy do walki ze zmarszczkami i brakiem jędrności skóry:

  • twarzy: „kurze łapki”, czoło, policzki, fałdy nosowo-wargowe
  • szyi i dekoltu
  • dłoni
  • do hamowania procesu łysienia i zagęszczenia i stymulacji wzrostu włosów.

Zabieg trwa około 60 minut.Przeciwwskazania to: ciąża i karmienie, choroby krwi, choroby nowotworowe, przyjmowanie antykoagulantów.