Sezon ślubny w pełni. W tym niepowtarzalnym dniu każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo. Suknia, fryzura, makijaż, dodatki – wszystko musi ze sobą współgrać, by osiągnąć olśniewający efekt. Również skóra powinna zachwycać swoim pięknem i naturalnością. O to zadba zespół lekarzy medycyny estetycznej z Time Clinic.

Kobiety coraz częściej decydują się na korygowanie drobnych niedoskonałości i podkreślanie swoich atutów przy pomocy medycyny estetycznej, która dzięki swojemu stałemu rozwojowi oferuje coraz bardziej skuteczne, bezpieczne i różnorodne zabiegi. Również te mające przynieść natychmiastowy efekt, niewymagające wcześniejszego przygotowania i długiej rekonwalescencji, co wobec szeregu przygotowań ślubnych jest istotną kwestią.

image1

Time Clinic oferuje nieinwazyjne zabiegi odmładzające, które nie tylko szybko poprawią i wydobędą naturalne piękno skóry, ale również całego ciała. Ultraformer III wykorzystujący technologię HIFU (High Intesity Focused Ultrasound), czyli zogniskowane fale ultradźwiękowe o wysokiej rozdzielczości, poprawi jędrność tkanek oraz napięcie skóry. „Zabieg świetnie sprawdzi się, gdy panna młoda zechce poprawić owal twarzy, odmłodzić spojrzenie poprzez podniesienie opadających powiek, czy ujędrnić wiotkie tkanki na ramionach, a nawet zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej”  mówi doktor Cezary Pszenny z zespołu ekspertów Time Clinic.

Zabiegi z użyciem Ultraformera III sprawdzą się również dla panów, którzy chcą poprawić swój wygląd nie tylko przed ślubem.

Bardzo popularnym wśród klientek Time Clinic zabiegiem jest skuteczna i atrakcyjna cenowo karboksyterapia. Polega ona na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, który zwiększa przepływ krwi, dostęp tlenu i składników odżywczych w obszarach poddanych leczeniu. „W tym wypadku zabieg doskonale sprawdzi  w likwidacji cieni i obrzęków pod oczami oraz poprawie skóry dłoni” – podkreśla dr Cezary Pszenny. Podobnie ja w przypadku Ultraformera, zabieg jest nieinwazyjny i pozwala na natychmiastowy powrót do normalnego funkcjonowania, co w trakcie przygotowań ślubnych ma niebagatelne znaczenie.

Tylko teraz Time Clinic proponuje zabiegi z wykorzystaniem przełomowej technologii HIFU w specjalnej letniej cenie, aż 25 % taniej. Co więcej każda panna młoda może skorzystać z oferty makijażu okolicznościowego i wypróbować najnowsze trendy, pozostaje już tylko cieszyć się pięknym wyglądem w tym szczególnym dniu.