Ultraformer III (HIFU)

Zapewnia długotrwały lifting skóry widoczny już po jednym zabiegu!

Dzięki najnowszej technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound – Zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości) możemy dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzić i poprawić jędrność tkanek oraz napięcie skóry na twarzy i całym ciele. Bez operacji i okresu rekonwalescencji.

Utrata jędrności jest problemem wielu kobiet

Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze zanikają i ulegają rozluźnieniu. Skóra staje się wiotka i cienka. Konsekwencją są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy, szczególnie linia żuchwy, opadająca powieka górna, przez co oczy stają się mniejsze, a nasze spojrzenie zmęczone. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te jak żadne inne dodają lat. Z czasem proces ten dotyka całego ciała, co w znacznym stopniu wpływa na samoocenę i dobre samopoczucie.

Dotąd jedynym rozwiązaniem były zabiegi operacyjne

Wiązały się jednak zawsze z dłuższą lub krótszą rekonwalescencją, na którą nie każda pacjentka mogła sobie pozwolić. Dlatego, coraz większym zainteresowaniem cieszą się nieinwazyjne zabiegi. Są one bezpieczniejsze, nie wymagają rekonwalescencji i są zdecydowanie mniej bolesne. Jednak, ich rezultaty nie zawsze mogły się równać z efektami zabiegów operacyjnych.

Spektakularne efekty

ULTRAFORMER III jest najnowocześniejszą technologią. Zapewnia spektakularne efekty. Dzięki zabiegowi można odmłodzić twarz i ciało o 10-15 lat, przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla zbiegów nieinwazyjnych.

Jaki jest mechanizm działania?

Urządzenie emituje skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu. Ponadto, podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż 5 różnym końcówkom (1,5 mm; 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm i 9 mm) możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu do powierzchni skóry przetworników, działających na różnej głębokości tkanek. W zależności od obszaru trwa od 20 minut do 1,5 godziny. Zabieg jest nieinwazyjny, czyli nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie wymaga głębokiego znieczulenia. Podczas zabiegu, w miejscu przyłożenia przetwornika pacjent odczuwa ciepło, czasem delikatne pieczenie. Można przed zabiegiem zastosować kremy i maści z substancją znieczulającą.

Po jakim czasie można obserwować efekty?

Naturalny efekt liftingu widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Rysy twarzy ulegają znacznemu odmłodzeniu. Skóra staje się napięta. Proces odnowy włókien kolagenowych stopniowo postępuje przez 3 – 6 miesięcy po zabiegu i wtedy też obserwujemy maksymalny efekt.

Ile razy trzeba powtórzyć zabieg dla osiągnięcia maksymalnego efektu?

Jeden zabieg jest wystarczający dla uzyskania maksymalnego efektu w danej okolicy ciała. Po kilku miesiącach warto go powtórzyć.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty utrzymują się nawet do 2 lat. Jednak, nawet po upływie tego czasu skóra nie wraca do pierwotnego stanu, gdyż w wyniku zabiegu dokonujemy rewitalizacji, czyli odnowy skóry. Zatem na zawsze pozostanie ona młodsza niż byłaby naturalnie.

Czy zabieg wymaga rekonwalescencji?

Nie. Rekonwalescencja nie jest potrzebna. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do swojej naturalnej aktywności.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. Jest zabiegiem nieinwazyjnym i doskonałą alternatywą dla operacyjnego liftingu.

ULTRAFORMER III (HIFU)

Komu go polecamy?

Każdej pacjentce, która chce poprawić owal twarzy, unieść opadające powieki,

odmłodzić szyje, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki i okolice kolan.