Kolagen to nasz sprzymierzeniec, o którym często zapominamy. Już po ukończeniu 25. roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% naszego kolagenu w skali roku. To właśnie ta utrata powoduje powstawanie pierwszych zmarszczek. Oczywiście nie wszystko jest stracone i możemy temu zjawisku skutecznie przeciwdziałać. W jaki sposób? Najlepiej poprzez uzupełnianie niedoborów kolagenu i niwelowanie efektów jego ubytku.

To wszystko możemy osiągnąć poprzez zabieg, w którym wykorzystywany jest kolagen LINERASE. Przeznaczony jest on zarówno do regeneracji, jak i odbudowy tkanek. Jego zadaniem jest pobudzenie fibroblastów do wytwarzania własnego kolagenu, który następnie wypełni ubytki. Dodatkowo jest łatwy w iniekcji, ponieważ ma postać płynu, a nie żelu.

Kolagen LINERASE jest nie tylko nowoczesny, ale także bezpieczny i przede wszystkim zarejestrowany jako wyrób medyczny do podawania śródskórnego. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych oraz alergii. Stosowany w połączeniu z lidokainą sprawia, że całość zabiegu jest praktycznie bezbolesna. LINERASE to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, który przeznaczony jest do używania podczas zabiegów z zakre

su medycyny estetycznej.

Mezoterapia kolagenowa – zobacz efekty już po kilku dniach

Wskazania do zastosowania mezoterapii kolagenowej:

  • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni;
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej;
  • leczenie blizn;
  • redukcja zmarszczek;
  • poprawa elastyczności skóry.

Pełna terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w dwutygodniowych odstępach. Wszystko uzależnione jest od wskazań lekarza oraz stanu skóry pacjenta. Pierwsze efekty widoczne są już po 7-14 dniach. Efekty zabiegów utrzymują się od 12 do nawet 18 miesięcy.

Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!