Jeśli masz dość codziennych zmagań z owłosieniem, technologia laserowa przychodzi z pomocą. Na dobre zagościła w gabinetach medycyny estetycznej. W Time Clinic wykorzystujemy Light Sheer Duet – dzięki któremu mamy gwarancję skutecznej, trwałej i bezbolesnej depilacji laserem diodowym.

Laser diodowy posiada dwie głowice. Jedna odpowiedzialna jest za depilację niewielkich i trudno dostępnych miejsc, a druga (nieco większa) używana jest podczas usuwania owłosienia m.in. z rąk, nóg czy pleców.

Light Sheer Duet posiada mechanizm zasysania Vacum, co przekłada się na fakt, iż zabieg jest krótszy, mniej bolesny oraz bezpieczny dla osób z ciemniejszą karnacją, wrażliwą skórą czy też tendencją do pękania naczynek.

Depilacja laserowa – kilka kroków do celu

Dla depilacji laserowej ogromne znacznie ma także cykl wzrostu włosa. Warto wiedzieć, że każdy przechodzi przez trzy fazy:

  • wzrostową,
  • przejściową,
  • spoczynkową.

Laser usuwa skutecznie włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Pamiętajmy, że nie wszystkie włoski odrastają jednocześnie, dlatego zabiegi wykonuje się seriami. Podczas pierwszego zabiegu usuniętych zostaje 30-40% włosów, a po kolejnych 3-4 zabiegach nawet 95%.

Skorzystaj z zabiegu laserowej depilacji w Time Clinic, pozbądź się nadmiernego owłosienia i ciesz się komfortem na każdego dnia.