Opalenizna dodaje nam często pewności siebie i sprawia, że nasze ciało prezentuje się szczupło i uwodzicielsko, a skóra zdrowo. Opalanie natryskowe to alternatywa dla solarium i ekspozycji ciała na promienie słoneczne. Kąpiele słoneczne dla wielu osób kończą się przebarwieniami oraz podrażnioną skórą, dlatego, jeśli chcesz osiągnąć szybki i zadowalający efekt, skorzystaj z uroków słońca w płynie. To zabieg dla wszystkich, począwszy od osób z jasną karnacją, przez te z bielactwem czy alergiami. Sprawdzi się także w przypadku kobiet w ciąży i karmiących mam.

Preparaty do opalania natryskowego zawierają Dihydroksyaceton, określany skrótem DHA, który odkryty został przeszło 50 lat temu. Jego stopniowe ulepszanie zaowocowało rewelacyjnymi wynikami w opalaniu. DHA działa po nałożeniu na skórę, gdzie wchodzi w reakcję z proteinami, które obecne są w najwyższych warstwach.

Brązowienie może pojawić się już po 2 godzinach od zabiegu, jednak najlepsze efekty widoczne są po upływie 5-8 godzin. Opalenizna nie rozciera się, nie zmywa, a znika samoistnie w miarę naturalnego złuszczania naskórka.

Opalanie natryskowe świetnie sprawdzi się przed wyjazdem na wakacje, wyjściem na ważną imprezę lub spotkaniem, na którym będziesz chciała zrobić olśniewające wrażenie.