Wypadające włosy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet i mężczyzn. Dlatego też jednym z najczęściej rekomendowanych zabiegów w Time Clinic jest właśnie mezoterapia, która najefektywniej radzi sobie z utratą owłosienia. Skuteczność i innowacyjność zabiegu to w głównej mierze stosowanie preparatu Dr Cyj Hair Filler. O sukcesie w jego użytkowaniu świadczy nie tylko skład, ale także opatentowana przez Caregen technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych. Preparat działa jeszcze 14 dni po jego zaaplikowaniu. W ten sposób substancje aktywne utrzymują się na skórze i mogą skuteczniej w nią wnikać.

Mezoterapia z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler

Stosowany do mezoterapii w Time Clinic środek ma szereg swoich atutów, między innymi:

  • gwarantuje optymalną ilość skoncentrowanego produktu (1 ml) z opatentowaną technologią o przedłużonym uwalnianiu składników aktywnych;
  • ma postać strzykawki gotowej do użycia;
  • jest łatwy w aplikacji;
  • zabieg nie jest bolesny;
  • czas wykonania zabiegu jest krótki.

Mezoterapia ta zalecana jest osobom cierpiącym na alopecję, ale także tym mającym problem z cienkimi, przerzedzonymi włosami. Można ją stosować także w celu wzmocnienia włosów np. po ich przeszczepieniu lub by przyspieszyć wzrost owłosienia.

Skorzystaj z zabiegu mezoterapii na wypadające włosy, pozbądź się problemów i kompleksów, a już niedługo będziesz cieszyć się pięknymi włosami.