Zespół Time Clinic to kilkanaście osób – specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, lekarzy, ich asystentek i kosmetyczek. Poniżej profile osób tworzących w klinice zespół zajmujący się kosmetyką medyczną i kosmetyką podstawową.

Agnieszka Pisarczyk

Dyplomowany specjalista kosmetyki, linergistka. Najwyższej klasy specjaliska w dziedzinie kosmetologii medycznej. Posiada długoletnie doświadczenie w zakresie kosmetologii. Praktykę zawodową rozpoczęła w 1997 roku w renomowanych salonach kosmetycznych. Zajmuje się pielęgnacją i zabiegami skóry twarzy oraz holistyczną opieką nad pacjentem. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, m.in. w zabiegach z użyciem fal radiowych, nieinwazyjnym odmładzaniu skóry, mezoterapii bezigłowej, depilacji laserowej. Jest specjalistką makijażu trwałego Long Time Liner oraz wizażu. Swoje umiejętności doskonali na licznych szkoleniach w kraju i zagranicą.

Urszula Kwiatkowska

Doświadczona specjalistka ds. terapii twarzy i ciała. Wieloletnie doświadczenie, które zdobyła podczas pracy z lekarzami, umożliwiło jej holistyczne podejście do pacjenta i pozwoliło na uzyskanie szczególnych umiejętności w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i specjalistycznych. Kosmetologia jest jej pasją, którą rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.  Lubi poznawać wszelkie nowości w medycynie estetycznej,  śledzi najnowsze trendy i technologie. Otwarta, serdeczna i komunikatywna, lubi pracę z ludźmi i bardzo indywidualne traktuje każdego pacjenta.