Od pewnego czasu można zaaobserwowować nowy trend w medycynie estetycznej – naturalność, organiczność i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań.Jeszcze do niedawna dostępne na rynku produkty z kwasem hialuronowym były ukierunkowane w głównej mierze na powiększenie objętości ust. Podążając za światowymi trendami wprowadziliśmy do oferty NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY oraz INTENSE LIPS. Oba produkty w sposób bezpieczny i trwały zmieniają rozmiar ust. To od oczekiwań pacjenta i wyboru produktu otrzymujemy porządany efekt.

Bezpieczeństwo i skuteczność wypełniaczy zależy również od sposobu ich ustabilizowania. Podczas gdy inni zastanawiają się jak zmniejszyć zawartość niepożądanej substancji, naukowcy pracujący nad wypełniaczami NEAUVIA ORGANIC zdecydowali się zastosować nową. PEG jest znanym na rynku farmaceutycznym polimerem, jednak przy produkcji wypełniaczy został zastosowany po raz pierwszy. Jest nie tylko nietoksyczny ale dodatkowo redukuje immunogenność substancji do której zostaje dodany. Jego wysoką skuteczność potwierdza możliwość tworzenia kowalencyjnych wiązań. NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS to usieciowany, czysty kwas hialuronowy podawany w obszasr ust, nie tylko je nawilża, ale przede wszystkim widocznie powiększa i modeluje. Ich wygląd w bezpieczny sposób, stanie się bardziej jędrny i ponętny. NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY to wyjątkowa plastyczność produktu. Dodatek dwóch aminokwasów glicyny i l-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany estetyczny efekt jest długotrwały. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie nawilżenia w czerwieni warg oraz, tym samym, ich naturalne i subtelne wymodelowanie.

Skuteczność:

  • Jednofazowy, wysoce biokompatybilny żel o strukturze zbliżonej do naturalnej tkanki ludzkiej.
  • Usta wyglądają cały czas naturalnie.
  • Produkt zachowuje się plastycznie bezpośrednio po zaaplikowaniu
  • Dwa aminokwasy glicyna i l-prolina są głównym składnikiem kolagenu. Zastosowanie ich w NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY, powoduje, że jakość skóry ust i jej nawilżenie jest zdecydowanie lepsze.
  • Idealna konsystencja żelu i długo utrzymujący się efekt dzięki organicznemu pozyskiwaniu preparatu.
  • NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS wypełnia oraz uwydatnia kształt ust, uzupełnia ich objętość, dzięki temu uzyskujemy widoczną koretkę.
  • NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS koryguje asymetrię ust nadając atrakcyjny, pożądany wyraz twarzy.

Zabieg sklada się z dwóch etapów:

1. Lekarz dobiera odpowiednią formę znieczulenia – krem lub zastrzyk.

2. Podanie preparatu, które zajmuje około 10-15 minut.

W zależności od oczekiwanego efektu i rekomendacji lekarza, zazwyczaj podczas jednej wizyty podaje się 1 ml produktu.