Bardzo modne dzisiaj przedłużanie i zagęszczanie rzęs, czyni twarz młodszą, delikatniejszą i niewątpliwie dodaje uwodzicielskiego wyglądu każdym oczom. W Time Clinic stosowana jest metoda  Secret Lashes 1:1, która polega na pojedynczym przyklejaniu rzęs i jest całkowicie bezbolesna, a także nie wpływa na stan powiek i rzęs. Klej stosowany do ich aplikacji jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie niewidoczny.

Secret Lashes to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe, mają różne kształty, grubości i długości, przez co dają efekt naturalnego wyglądu oka. Są wodoodporne (można się w nich kąpać i pływać); pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba też ich malować. Secret Lashes to produkty najwyższej jakości. Rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną, zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy.
Secret Lashes można “nosić” bardzo długo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60-90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu, rzęsy należy dopełniać co 2 do 5 tygodni. Pierwszy zabieg trwa około 2 godzin; uzupełnianie jest krótsze – 1,5 godziny .

Przeciwwskazania: choroby alergiczne oczu, infekcje oka, nadmierne łzawienie, zespół suchego oka, niedrożność kanalika łzawego, oczopląs, tiki nerwowe np. ciągłe mruganie, chemioterapia – brak rzęs, łysienie, trichotillomania – natrętne wyrywanie włosów, henna wykonana w tym samym dniu, soczewki (w trakcie zabiegu).